“Devlet Kurumlar Üzerine Kuruludur.” Cahit KAYRA

Milletvekilleri (Senatörler Dahil)
[Not a valid template] Saruhan Mebusu (1920)
[Not a valid template] Sivas Mebusu (10.10.1927)
[Not a valid template] Samsun Mebusu (1927-1931)
[Not a valid template] Seyhan Milletvekili (22.07.1940)
[Not a valid template] Muş Milletvekili (01.03.1935)
[Not a valid template] İstanbul Milletvekili (1950-1957)
[Not a valid template] Antalya Milletvekili (1939 5. Dönem)
[Not a valid template] Urfa Milletvekili (1943-1950)
[Not a valid template] Manisa Milletvekili (Ekim 1961)
[Not a valid template] Tokat Milletvekili ( 1942)
[Not a valid template] İstanbul Milletvekili (1942)
[Not a valid template] Edirne Milletvekili (1943)
[Not a valid template] İzmir Milletvekili (1944), (1965)
[Not a valid template] Hatay Milletvekili (1950-1954)
[Not a valid template] İstanbul Milletvekili (1951)
[Not a valid template] Bursa Milletvekili (1950)
[Not a valid template] Trabzon Millletvekili (1950)
[Not a valid template] Çanakkale Milletvekili (1950-1960)
[Not a valid template] Trabzon Milletvekili (1950)
[Not a valid template] Maraş Milletvekili (1950-1960)
[Not a valid template] Cumhurbaşkanlığı Kontejyan Senatörü (6.1.1961-25.10.1961)
[Not a valid template] Van Milletvekili (1950), (1957), (1963),  (1973-1980), (06.11.1983-1987)
[Not a valid template] Tokat Milletvekili (1955-1957)
[Not a valid template] Giresun Senatörü (1961-1966),
[Not a valid template] Kocaeli Milletvekili (1946-1950), Ankara Milletveki (1957)
[Not a valid template] Balıkesir Milletvekili (1950-1960), Balıkesir Senatörü (1975-1980)
[Not a valid template] Diyarbakır ve Kahramanmaraş Milletvekili (1961-1965)
[Not a valid template] Manisa Milletvekili (1961)
[Not a valid template] Giresun Milletvekili (1950-1960)
[Not a valid template] Bursa Milletvekili (1957)
[Not a valid template] Ankara Milletvekili (1973)
[Not a valid template] Cumhurbaşkanlığı Kontejyan Senatörü (1974-1980)
[Not a valid template] Kocaeli Milletvekili (1947-1950), Sakarya Milletvekili (Ekim 1965)
[Not a valid template] Kütahya Milletvekili (1965-1973)
[Not a valid template] Cumhurbaşkanlığı Kontejyan Senatörü (1977-1980)
[Not a valid template] Cumhurbaşkanlığı Kontejyan Senatörü (1978-1980)
[Not a valid template] Çanakkale Milletvekili (06.11.1983)
[Not a valid template] Samsun Milletvekili (1995)
[Not a valid template] Aydın Milletvekili (18.04.1999-02.11.2002), (22.07.2007)
[Not a valid template] Manisa Milletvekili (05.06.1977), (1986), (1987), (1991), (1995), İzmir Milletvekili (18.04.1999)
[Not a valid template] Samsun Milletvekili (18.04.1999)
[Not a valid template] İstanbul Miletvekili (1995)
[Not a valid template] Amasya Milletvekili (1995-1999), (1999-2002)
[Not a valid template] İstanbul Milletvekili (03.11.2002-21.07.2007), Sivas Milletvekili (22.07.2007)
[Not a valid template] Trabzon Milletvekili (03.11.2002-21.07.2007), (22.07.2007)
[Not a valid template] İzmir Milletvekili (22.07.2007)
[Not a valid template] Adana Milletvekili (03.11.2002-21.07.2007)
[Not a valid template] Giresun Milletvekili (03.11.2002-21.07.2007), (22.07.2007)
[Not a valid template] Sakarya Milletvekili (17.04.1999-02.11.2002)
[Not a valid template] Ankara Milletvekili (03.11.2002-21.07.2007), (22.07.2007)

Haziran 23, 2011 saat 6:50 am